Bezpośredni dystrybutor produktów MILOO Lighting

Bezpośredni dystrybutor produktów MAX LED


Główna Centrala Handlowa w Polsce

Oficjalny Przedstawiciel do spraw sprzedaży produktów na kraje:
europejskie, afrykańskie, oraz Ameryki Południowej

Wykonujemy badania oświetlenia w następującym zakresie:

- pomiary natężenia i równomierności oświetlenia we wnętrzach

- pomiary natężenia i równomierności oświetlenia na zewnątrz

- pomiary oświetlenia awaryjnego

Jesteśmy wyspecjalizowaną w obrocie międzynarodowym Firmą oświetleniową, która oferuje wyroby LED MILOO Lighting na rynku europejskim, afrykańskim, oraz w Ameryce Południowej.

Wieloletnie doświadczenie handlowe oraz bogate zaplecze projektowe pozwalają nam na szybkie dostosowanie oferty oświetleniowej LED do wymagań każdego klienta. Zapewniamy najlepszą ofertę cenową - w cenach producenta, szybką wycenę każdego projektu, oraz pełną obsługę logistyczną.

Nasi pracownicy służą fachowym doradztwem na każdym etapie projektu i jego wykonania.

Oferujemy najwyższej jakości oświetlenie LED - głównie MILOO Lighting, jak również MAX LED Lighting Technologies z pełnym poszanowaniem norm środowiskowych. Naszą filozofią jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dostosowanych do wymagań odbiorców opartych na najnowszych rozwiązaniach technologicznych w zakresie techniki LED.

Wyprodukujemy dla Państwa spersonalizowany i zaawansowany technologicznie produkt lub grupę produktów LED w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Polsce. Gwarantowana oszczędność energii przekracza 60%.

Jako jedni z nielicznych w branży oświetleniowej oferujemy 5-letnią gwarancję na produkty marki MILOO Lighting oferowane w Polsce i krajach UE.

Współpracujemy z instytutami naukowymi i prowadzimy nieustanne badania dążące do optymalizacji wykorzystania źródeł światła. Dzięki czemu tworzymy innowacyjne produkty, które charakteryzują się niespotykaną oszczędnością energetyczną i coraz większą efektywnością świetlną.

Możemy także zaprezentować Państwu wyprodukowane w Polsce, lampy o najwyższych światowych standardach ( obudowa, zasilacze itd. ). Lampy posiadają specjalne systemy zabezpieczające, oraz zostały przystosowane do ciężkich warunków atmosferycznych. Zarówno źródła światła jak i inne podzespoły które są użyte do produkcji lamp to produkty w 100% wymienialne. Lampy po wielu latach użytkowania zawsze będą nadawały się do modernizacji. Po zakończeniu użytkowania lampy nadają się do pełnego recyklingu.

Współpraca z nami nie ogranicza się do samej sprzedaży lamp. Pomagamy również w znalezieniu optymalnej formy sfinansowania inwestycji w nowoczesne i energooszczędne oświetlenie.
Możemy także rozwiązać problem demontażu starego oświetlenia i montażu nowego.

Zapraszamy do współpracy :

  • Firmy projektujące oświetlenie halowe i uliczne,
  • Firmy wykonawcze,
  • Firmy handlowe,
  • Inwestorów planujących budowę nowych hal i magazynów,
  • Samorządy i jednostki budżetowe zainteresowane wymiernymi oszczędnościami w bieżących wydatkach.

Oferujemy wsparcie merytoryczne, gwarantujemy konkurencyjne ceny i stałe dostawy wysokiej jakości produktów.

Wszystkie zainteresowane podmioty prosimy o kontakt.