OPIS TECHNOLOGII

Sercem produktów oświetleniowych firmy MILOO-ELECTRONICS jest moduł zasilacza bazujący na technologii zasilania sekwencyjnego. Jest to nowoczesne i opatentowane rozwiązanie, wyznaczające nowy trend w dziedzinie układów zasilania LED. Umożliwia ono całkowite wyeliminowanie podzespołów o ograniczonej żywotności, jakimi są kondensatory elektrolityczne. Pozwala to wydłużyć żywotność układu znacznie powyżej granicy 100.000 roboczogodzin!

Układ zasilacza sekwencyjnego cechuje niemal całkowity brak zakłóceń EMI, znikomy poziom emisji harmonicznych (THD < 10%), współczynnik mocy bliski jedności (PF = 0.99) oraz bardzo wysoka sprawność elektryczna na poziomie powyżej 91%. Osiągnięcie tak dobrych parametrów elektrycznych to zupełnie nowa jakość w dziedzinie zasilania LED. Wynik, do którego nie mogą się nawet zbliżyć konwencjonalne układy zasilania.

BUDOWA OPRAWY LED

Możliwy jest indywidualny wybór pomiędzy kloszem pryzmatycznym, mikropryzmatycznym lub dyfuzyjnym.

Paski z odpowiednio umieszczonymi diodami LED pozwalają na optymalne podświetlenie klosza.

Zasilacz z układem sekwencyjnego zasilania diod LED pozwala na osiągnięcie bardzo wysokiej sprawności.

Obudowa oprawy wykonana z blachy lakierowanej proszkowo.


ZALETY TECHNOLOGII MILOO-ELECTRONICS

Energooszczędność

Energooszczędność na poziomie minimum 50% w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła, możliwość zwiększenia poziomu oszczędności w zależności od zastosowanych rozwiązań.

Dłuższa żywotność

Żywotność diod LED do 100.000 godzin! Dłuższa żywotność zapewnia niższe koszty konserwacji i wymiany źródeł światła w porównaniu z klasycznymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku.

5 lat gwarancji

Bezkonkurencyjna żywotność produktów firmy MILOO-ELECTRONICS potwierdzona jest gwarancją producenta na okres 5 lat!

Produkt Polski

Produkcja naszych opraw znajduję się w jednym miejscu na terenie Polski. W oparciu o wieloletnie doświadczenie najlepszych specjalistów w dziedzinie oświetlenia tworzymy własne niezawodne i ergonomiczne rozwiązania w zakresie oświetlenia LED.


ŻYWOTNOŚĆ OPRAW LED MILOO-ELECTRONICS

INNOWACYJNE PRODUKTY MILOO-ELECTRONICS

KONWENCJONALNE PRODUKTY LED