Oświetlenie przemysłowe LED - EkoHall

  • Natychmiastowe oszczędności - Jeszcze nigdy oświetlenie nie było tak tanie
  • Technologia jutra dostępna już dzisiaj - Bezkompromisowa konstrukcja odpowiedzią na współczesne potrzeby
  • Wygląd ma znaczenie - Mocna, zwarta i wytrzymała

ZALETY

Zmniejsza zużycie energii nawet do 80%
Gwarantuje szybki zwrot z inwestycji
Żywotność ponad 50 000 h = ponad 10 lat użytkowania
Przyjazna dla środowiska
Klasa szczelności IP65
Nowoczesny design
Trwała anodowana obudowa
Łatwa zamiana za starą lampę

Zabezpieczenie lamp EkoHall na ciężkie warunki chemiczne...

Zabezpieczenie aluminium i jego stopów - materiałów mających niezwykle szerokie zastosowanie w przemyśle - przed korozją, jest rzeczą niezwykle istotną. Metal ten jest odporny na niszczące działanie wielu środowisk i szeregu odczynników chemicznych dzięki ochronnemu charakterowi naturalnie tworzącej się na jego powierzchni, w atmosferze lub wodzie, warstewki tlenku. Rozwiązaniem technologicznym są uszczelniania powłok tlenkowych na aluminium i jego stopach, wykorzystywanych zwłaszcza w tribologii - jako warstwy powierzchniowe części maszyn przeznaczonych do współpracy ślizgowej. Uszczelniania powłok tlenkowych ma na celu nie tylko zabezpieczenie powłok przed szkodliwym działaniem czynników korozyjnych, ale także poprawienie ich właściwości tribologicznych węzła kinematycznego w warunkach tarcia technicznie suchego lub w warunkach smarowania, czyli zwiększenie odporności na zużycie elementów skojarzenia oraz zmniejszenie wartości współczynnika tarcia, poprzez podwyższenie zawartości związków o bardzo dobrych właściwościach smarowych w strukturze warstwy powierzchniowej. Ponadto powłoki te skutecznie wpływają na jakość materiału zabezpieczając go przed działaniem substancji korozyjnych (kwasy, zasady).
Metoda jest oparta na uszczelniania powłok tlenkowych i polega na wypełnieniu porów powłoki polimerem uszczelnienie warstwy wierzchniej materiału polimerem furylowym.

Wyroby zostały zaprojektowane i wykonywane zgodnie z normą PN-EN 60598-1:2007 oraz spełniają standardy dyrektywy niskonapięciowej (LVD) nr 2006/95/WE i dyrektywy kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) nr 2004/108/WE. Oprawy zostały wyprodukowane bez zastosowania materiałów niebezpiecznych wyszczególnionych w dyrektywie (RoHS) nr 2002/95/WE.